Kopijavimo ir skenavimo paslaugos Kaune

Dirbantys biure dažniausiai su šia problema nesusiduria. Darbe visada galima nemokamai kopijuoti ir skenuoti dokumentus asmeniniam naudojimui. Nebent jų labai daug ir gali tekti pasiaiškinti viršininkui, ką tiek ilgai reikėjo veikti po darbo ar savaitgalį… Deja, ne visi žmonės turi tokias galimybes. Norėdami nuskenuoti keletą dokumentų, konspektų ar užrašų, jie turi ieškoti, kur tai padaryti greitai ir nebrangiai.
Seniau spausdinimo, kopijavimo ar skenavimo paslaugos buvo išvystytos kur kas plačiau. Priežastis – ne visi namuose turėjo kompiuterius, o ir multifunkciniai aparatai kainavo gana brangiai. Dabar situacija pasikeitė. Dažnas studentas namie turi studijoms skirtą kompiuterį ir prijungtą multifunkcinį aparatą, kuriuo galima ne tik atsispausdinti dokumentus, bet juos kopijuoti bei skenuoti.
Bet ką daryti, kai dokumento kopijos reikia greitai? Kur kreiptis? Dokumentų kopijavimas Kaune yra gana populiari paslauga, tačiau vietų, kur ji būtų teikiama reikia paieškoti. Viena jų – PC „SAVAS“ esantys kopijavimo namai. Čia stovi keletas itin sparčių kopijavimo aparatų, kurie itin greitai gali nukopijuoti kelis šimtus puslapių, jau nekalbant apie du ar penkis vienetus. Kopijavimo ir skenavimo paslauga teikiama 7 dienas per savaitę. Taip, be jokių išeiginių ir švenčių dienų nuo 10 iki 21 valandos. Dėl to labai patogu nuskenuoti ar nukopijuoti dokumentus ir po darbo ar studijų.
Dokumentų skenavimas Kaune taip pat labai patraukli paslauga. Ypač, kai reikia nuskenuoti įvairaus formato nuotrauką, žurnalo straipsnį ar brėžinį. Visa tai dažnai reikalinga moksliniams darbams, referatams, laboratoriniams darbams. Aišku, yra telefonai, kuriais galima nufotografuoti dokumentus, tačiau ne visada tai daryti patogu, ypač, kai dokumentas yra su sulenkimu. Skenuojant sulenkimų paprastai nelabai matyti, o fotografuojant jie tikrai trukdo. Skenavimas reikalingas ne tik studentams, bet ir į įvairias valstybines tarnybas su dokumentais einantiems žmonėms. Namuose skeneris gali būti mažas ir ne itin kokybiškas, tuo tarpu PC „SAVAS“ įsikūrusiuose spausdinimo namuose jis gali greitai ir profesionaliai nuskenuoti ne tik ryškią nuotrauką, bet ir A3 formato brėžinį.
Kopijavimo kaina – gana nedidelė. Paprastai tai kainuoja kelis centus už lapą. Gal ir brangiau, nei namuose, tačiau reiktų įvertinti paslaugos patogumą ir laiką, kurį sugaišta žmogus grįždamas namo, nuskenuodamas dokumentą ir grįždamas atgal. Tai tikrai ne keli centai… Dėl to į kainas reiktų pasižiūrėti iš kelių pusių prieš darant išvadas dėl jų dydžio.