Kokiais atvejais dažniausiai reikalingos teisinės paslaugos?

Teisinės paslaugos aktualios, net ir karantino metu. Įvedus karantiną šalyje dėl COVID 19 viruso pastebima ypatingai daug atvejų, kuomet įmonės atleidinėja darbuotojus ar kitaip pažeidžia jų teises. Reikėtų nepamiršti, jog advokatų kontorų teikiamos teisinės paslaugos, gali padėti sprendžiant su darbo santykiais susijusius klausimus.
Dar viena iš sričių, kuomet teisinės paslaugos yra aktualios – skolų išieškojimas. Skolų išieškojimas aktualus tiek tarp juridinių, tiek tarp fizinių asmenų. Dažnu atveju prieš nesilaikančius finansinių įsipareigojimų tenka pasitelkti ir teisines institucijas: antstoliai, teismas, advokatai ir pan.
Advokatų kontora teikianti teisines paslaugas naudinga gali būti ir derybose. Advokatų dalyvavimas derybose užtikrina saugumą ir aiškumą, jog sandėriai tinkamai įforminami ir turi teisinę galią.
Teisinės konsultacijos galimos pačiais įvairiausiais klausimais. Nesvarbu ar ketinate įsigyti nekilnojamojo turto, ar turite finansinių įsipareigojimų ir norite sužinoti jų grąžinimo galimybes, ar tai klausimai susiję su darbo ar žmogaus teisėmis – visais atvejais teisinės paslaugos yra labai naudingos, nes padės išvengti klaidų ir užtikrins geriausių sprendimų priėmimą.
Teisinės paslaugos yra stipriai papliputosios ir šeimose. Šeimos teisė yra aktuali gvildenant teisines sutuoktinių ar nesusituokusių, bet kartu gyvenančių asmenų problemas, vedybų sutarčių, vaikų ir tėvų santykius, bei tėvystės teises.
Dar viena stritis, kurioje ypatingai aktualios teisinės paslaugos – bankroto teisė. Teisinėmis konsultacijomis gali pasinaudoti tiek nemokių įmonių kreditoriai, tiek ir įmonės patiriančios nemokumo grėsmę.
Advokatų kontora „Blažaitis, Narmontas ir partneriai“ įsikūrę Šiauliuose ir Vilniuje, teikia visas išvardintas teisines paslaugas ir konsultacijas. Advokatų kontora specializuojasi teisinių ginčų srityje ir išklausę kliento lūkesčius parenka tinkamiausią strategiją, kuri atneša geriausius rezultatus klientui.