Kaip pasirūpinti švara ir higiena maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, sandėliuose, biuruose, restoranuose ir viešbučiuose?

Nors švara ir higiena ypač aktualus klausimas šiomis dienomis, vertėtų nepamiršti, jog tuo rūpintis ypač versluose, teikiančiuose paslaugas ypač aktualu kasdien.
Verslo įmonės siūlo įvairias technologijas galinčias įveikti nešvarumus ir pašalinti bakterijas, tačiau, kaip išsirinkti efektyviausias? “Litmus LT“ gali pasiūlyti naujausių technologijų sprendimus, kurie padės užtikrinti švarią ir higienišką aplinką maisto pramonės įmonėse, prekybos centruose, sandėliuose ir kitose įstaigose. Švara ir higiena garantuota! “Litmus LT” gali atlikti higienos auditą jūsų įmonėje, pateikti oro ir paviršių taršos nuo bakterijų ir virusų mažinimo rekomendacijas, bei spręsti svarbius maisto saugos klausimus.
Švara ir higiena “Litmus LT” užtikrinima turint platų švaros, higienos ir maisto saugos produktų pasirinkimą: oro ir paviršių dezinfekavimo įranga, rankų dezinfekavimo kontrolės įranga, antibakterinė danga, maišų sistema atliekoms ir šiukšlėms, ratų ir batų padų valymo sistemos, dezinfekciniai barjerai tarp patalpų, patogenų – Listerija ir Salmonella šalinimas, pramoninės taros plovimo mašinos, rankų džiovintuvai, bei daugelis kitų produktų.
“Limtus LT” gali padėti spręsti šiandiena vieno aktualiausio koronaviruso COVID-19 plitimo mažinimo klausimus, taikant prevencines priemones ir sukuriant apsaugą/barjerus nuo galimo užkrato.
Švara ir higiena sukuriama pritaikant inovatyviausias technologijas. “Litmus LT” gali pritaikyti tvarias švaros ir higienos technologijas įvairiuose verslo sektoriuose. Mūsų produktai padės jums mažinti plovimų periodiškumą, papildomų medžiagų sąnaudas bei sutaupys darbo jėgos, energijos ir vandens resursus.
Švara ir higiena ir maisto pramonės technologijos su “Litmus LT“!