Kokias reklamos priemones verta naudoti pradedant fizinį verslą?

Tik pradėjus nuosavą verslą fizinėje lokacijoje, veiksmingai ir neinvestuojant daug santaupų, atkreipti potencialių klientų dėmesį tampa gan nelengvu išbandymu. Kitaip sakant dažnam smulkaus verslo savininkui reikalinga nebrangi reklamos forma, kuri galėtų sudominti ir informuoti potencialius klientus apie jo veiklą. Reklamos gamyba užsiimančios agentūros Jums, kaip šviežiam verslininkui gali pasiūlyti įvairaus tipo reklamos paslaugas bei gaminius, kurie pritrauks pirmuosius klientus. Tačiau reikia žinoti kurios reklamos priemonės tiktų būtent verslo pradžiai, kai apyvartinių lėšų dar nėra ir visos investicijos yra iš santaupų.

Vizitinės, skrajutės, lankstinukai

Visi šie smulkūs skaitmeninės spaudos gaminiai dažniausiai verslininkų naudojami tik atsidarius nuosavą įmonę. Lojalių klientų ratą reikia pradėti auginti nuo pirmų dienų. Vizitines dalinkite visiems savo klientams, tai jūsų kontaktinė informacija, kurią patenkintas jūsų klientas gali pasinaudoti dar kartą arba parekomenduoti jus kitiems, o tai dar labiau išplėstų jūsų klientų ratą. Skrajutėse galite pateikti informaciją apie nuolaidas bei patraukliai skambančius pasiūlymus, dėl kurių ne vienas potencialus klientas kreiptųsi būtent pas jus. Skrajutės, lankstinukai gan pigi priemonė, leidžianti nesunkiai pasiekti tikslinę auditoriją, paplatinant šiuos spaudos gaminius savo ar pažįstamų fizinėse parduotuvėse arba tiesiog išmėtant juos per pašto dėžutes. Šių gaminių reklamos gamyba gan nesudėtinga, tad jums galime pasiūlyti puikias kainas ir trumpus gamybos terminus.

Lipnios etiketės

Jei siūlote kokybišką produkciją, kurios atsiradimui įdėjote tikrai daug laiko ir pastangų ir kuria pasitikite drąsiai žengdami į rinką – nepamirškite savo gaminių paženklinti jūsų prekinį ženklą atspindinčiomis lipniomis etiketėmis. Reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spalvota Reklama“ maketuoja bei gamina ekologiškas ir ryškias etiketes verslo poreikiams. Lipnios etiketės gaminamos individualiai parenkant norimas medžiagas bei pateikimo būdą. Šios reklamos gamyba yra gan greita, tad turint maketą jau po poros dienų galima klijuoti etiketes ant savo produktų.

Reklama ant langų

Jei esate matomi nuo gatvės ar tiesiog įsikūrėte pėsčiųjų dažnai lankomoje lokacijoje, tikrai neblogas būdas atkreipti potencialaus kliento dėmesį yra paženklinti reklama savo langus. Kartais užtenka tik logotipo, kad būtumėte pastebėti tikslinės auditorijos. Norint veiksmingiau išnaudoti langų plotą, tačiau nenorint ruošti projekto leidimo gavimui rekomenduojame reklamą klijuoti iš vidinės pusės. Ši langų reklamos gamyba yra gan populiari siekiant sumažinti bendruosius kasmetinius kaštus reklamuojant savo verslą. Norint sužinoti daugiau apie langų reklamos galimybes bei savybes susisiekite su „Spalvota Reklama“ specialistais, kurie visada noriai padeda bet kokiu klausimu.

Reklaminė iškaba

Reklaminės iškabos išties efektyvi priemonė išsiskirti bei atkreipti dėmesį. Jei manote, kad tai per brangus malonumas jūsų numatytam biudžetui, galite neskubėti ir pasitaupyti šiai reklamos priemonei pinigų bei susitaupius įsigyti tikrai patraukliai atrodantį variantą, kuris ir šviesiuoju, ir galbūt tamsiuoju paros metu bus matomas aplinkinių. Reklaminių iškabų būna įvairiausių – nuo aliuminių lentelių iki šviečiančių tūrinių iškabų, kurios tikrai suteikia nerealų bendrą vaizdą.