Kodėl vis dažniau vietoj sienos dažų renkamasi fototapetus?

Pastebima tendencija, kad vis dažniau apsvarstant alternatyvas interjero apipavidalinimui pasirenkami fototapetai, o ne sienų dažai. Ir tai visai nenuostabu, nes daugumai žmonių namuose norisi atgaivinti interjerą išlaisvinant savo vaizduotę ar tiesiog pasinaudojant pasaulinių interjero dizainerių patarimais ir jų rekomeduojamus fototapetus. Taip interjeras tampa artimesnis ir jaukesnis, o jaukumas namuose svarbiausia. Net viena ištapetuota kambario siena gali visiškai pakeisti jūsų interjero bendrą vaizdą, ko su sienų dažais padaryti sunkiai įmanoma. Taigi kas vis dėl to nulemia kad fototapetai, o ne sienų dažų tampa pirmuoju pasirinkimu svarstant įvairias alternatyvas.

Platus raštų, tekstūrų bei vaizdų pasirinkimas

Sienos dažus renkamės pagal naudojimo paskirtį bei norimus atspalvius, tuo tarpu fototapetai pasirenkami pagal norimą vaizdą/raštą, tekstūrą bei tapetų rūšį. Vaizdų bei raštų įvairovė yra milžiniška, reikia skirti gan nemažai laiko kol atrandamas interjerui tinkantis vaizdas ar raštas. Norint pagyvinti išsirinktą vaizdą Spalvota Reklama komanda siūlo pasirinkti net iš 7 tekstūrų. Nežinant kokia tekstūra iš tikrųjų būtų tinkamesnė galite pasikonsultuoti su draugiškais dizaineriais.

Lengva pakeisti

Sumasčius, kad fototapetai atsibodo ar nebepatinka juos nesunkiai galima nuklijuoti ir užklijuoti naujus. Visi nelygumai bus paslėpti tekstūrinio tapetų paviršiaus pagalba. Tokie fototapetai, kaip „HP free pvc“ yra lengvai nuklijuojami, klijų likutį nuvalant drėgna šluoste. Plonesnius fototapetus esant poreikiui galima tiesiog klijuoti vienus ant kitų, taip sutaupant laiko, skirto nulupimui. Kalbant apie sienos spalvos keitimą tikrai kyla nemažai klausimų norint viską atlikti tinkamai. Ką daryti, jei sena spalva bus ryškesnė nei nauja, kaip tinkamai paruošti paviršių ir daugybė kitų neraminančių klausimų.

Švaresnis darbas

Klijuojant fototapetus su tapetų klijais rekomenduojama šiek tiek atitraukti baldus nuo sienos, kad netrukdytų dirbti ir pasitiesti popieriaus ant žemės, kad netyčia neaptaškytumėte kambario grindų. Klijuojant lipnią tekstilę, vietoj tapetų jums išvis reikės tik peiliuko ir brauklės – visas procesas nuo A iki Z atliekamas tvarkingai. Dažant sienas reikia apsaugoti ne vien tik baldus ir grindis, tačiau ir visus durų bei langų apvadus, kad neprisidarytumėte papildomų problemų.

Neskleidžia jokio kvapo

Tikriausiai ne vienas buvote susidūrę su ką tik išdažyto kambario dažų kvapu, kuris kambaryje išlieka kelias dienas, kol visiškai pranyksta. „Spalvota Reklama“ fototapetų gamyboje naudoja tik bekvapius ekologiškus lateksinius dažus, kurie yra draugiški tiek jums, tiek ir aplinkai, tad tik ištapetavę kambario sieną galėsite ramiai leisti laiką namuose be jokio nemalonaus galvą svaiginančio kvapo.