Kaip išsirinkti baidarių nuomos paslaugos operatorius?

Kaip išsirinkti baidarių nuomos paslaugos operatorius?

Gražios dienos, šilti vakarai, kartu linksma kompanija– tai tinkamas laikas.. tikrai ne tam, kad namuose žaisti šachmatų partijas ar kepti obuolių pyragus. Sveikatos specialistai ypač siūlo laisvalaikį praleisti aktyviai: važinėti dviračiu, lengvai pabėgioti parke ar prisiminti kaip žaidžiamas tinklinis. Jei dar žaidimo Uno dėka (žaidimas kortomis) nesusipykote su visais savo draugais, puikiai aktyviam laisvalaikio praleidimui tiktų pasiplaukiojimas baidarėmis.

Ar žinojote, jog iš tikrųjų žodis „baidarė“ reiškia „medžiotojo valtis“? Tada, kai jos buvo išrastos, eskimų gentys baidares naudojo medžiojimo tikslams, nes šios leisdavo tyliai priplaukti prie grobio. Šiomis dienomis baidarės jau sėkmingai pritaikomos turizmo versle. Jau domėjotės baidarių nuoma ir susidūrėt su keblumais pamatę tiek baidarių nuomos pasirinkimo variantų? Tekstas žemiau turėtų atsakyti bent dalinai kaip išsirinkti sau tinkamiausią variantą ir nepasimesti tarp didžiulės baidarių nuoma užsiimančių įmonių pasiūlos.

Į Google paieškos sistemą įvedus „baidarių nuoma„ – randama gausybė pasirinkimo variantų, įvairiausiuose Lietuvos miestuose. ,,DUBYSABAIDARĖS“ – baidarių nuomos punktas, kur galima išsinuomoti tik dvivietes baidares ir tik pasirašius nuomos sutartį. Būtina su savimi turėti asmens dokumentą, kitaip pramogas ant vandens teks atidėti kitai dienai. Baidarių nuomos punkte turistauk.lt taip pat būtina pasirašyti nuomos sutartį. Galima rinktis turistines dvivietes baidares “Vista”, “Rotomod brio” su papildoma vieta vaikui iki 5 metų arba vienvietes baidares “Carolina“ ar “Cruiser“. Lyduvėnų baidarės – nuomoja šiuolaikiškas polietilenines baidares anglų gamintojų Perception “Vista” ir Prijon “Cruiser 2” kurios ypač pasižymi saugumu, yra atsparios smūgiams ir turi patogias sėdėjimo vietas. „Baidarių rojus“, rekomenduoja plaukti anglų firmos ,,Preception“ gamybos, dvivietėmis baidarėmis ,,Vista“, kurios yra patogios, turi minkštas sėdynes su atlošais, yra talpios, greitos, patikrintos ir įvertintos keliautojų. „Baidarių rojus“ siūlo plaukti jų baidarėmis, nes kiekviena turi savo nuotaikingus vardus! Juk smagu plaukti baidare, kurios vardas Blusa arba Flegma? O gal mieliau norite plaukti su Žiežula? Baidarių nuoma Aukštaitijoje užsiimanti baidnuoma.lt nuomoja tvirtas ir stabilias dvivietes atviro korpuso baidares Wavesport VISTA kurios pagamintos Jungtinėje Karalystėje. Šios baidarės jau yra patikrintos ir įvertintos vandens sporto entuziastų Lietuvoje ir už jos ribų. Baidnuoma.lt savo klientams siūlo plaukti stabiliai, kontroliuoti baidarę lengvai ir jaustis komfortiškai.

Kai jau išsirinkote Jums priimtiniausią baidarių nuomos punktą, svarbu atminti, kad pirmą kartą plaukiant nereikėtų persistengti. Rekomenduojamas atstumas 15-25 kilometrai, irkluojant reiktų palaikyti vienodą tempą ir daryti trumpas pertraukėles, kurios būtų skirtos rankoms pailsėti. Gerų įspūdžių!