Įtempiamos lubos ir jų kaina

Kokybiškos, ilgai tarnaujančios, puikiai atrodančios ir išties pigios! Būtent tokiais epitetais gali būti apibūdinamos įtempiamos lubos. Tačiau ar išties žinote viską apie šio tipo lubas? Kokie yra jų privalumai ir kaina? Būtent į šiuos klausimus ir rasite atsakymus perskaitę šį straipsnį.

Įtempiamos lubos, jų gamyba ir įrengimas

Įtempiamos lubos yra pagamintos iškokybiškos ir patvarios PVC (polivinilchloridinės) plėvelės. Įtempiamųjų lubų specialistai atvykę į jūsų namus išmatuoja patalpą, kurioje bus montuojamos lubos, ir pagal tai jau dirbtuvėse iškerpa reikiamo dydžio ir norimos rūšies PVC plėvelės dalis. Šių lubų montavimo metu plėvelė yra įkaitinama ir ištempiama apie 3 cm žemiau pagrindinių lubų bei pritvirtinama prie specialių įtempiamų lubų profilių, kurie gali būti pagaminti iš aliuminio arba plastiko. Standartinėse stačiakampio formos patalpose dažniausiai tvirtinimui naudojami aliuminiai profiliai, tačiau įtemptas lubas montuojant ovalioje patalpoje neišsiverčiama be plastikinių profilių.

Apie įtempiamų lubų kainą

Įtempiamų lubų kaina priklauso nuo to, kokia PVC plėvelės rūšis bus naudojama ir kokia yra patalpos, kurioje bus montuojamos įtempiamos lubos, kvadratūra. Dažniausiai tokių lubų kaina yra apie 12 Eur/kv.m. Tai sąlyginai žema kaina lyginant su tuo, kiek kainuoja kitų rūšių lubos.

Kokie yra šio tipo lubų privalumai?

Šio tipo lubos turi gana daug privalumų, apie kuriuos būtina žinoti kiekvienam. PVC plėvelės lubos visiškai nepakeičia savo išvaizdos jas turint 10 ir daugiau metų. Jos visiškai neblunka, neskylinėja, ant jų nesikondensuoja drėgmė ir jos neįsielektrina. Todėl galite nesibaiminti, kad jų išvaizdą sugadins pelėsis ar nuo jų reiks nuolatos šalinti augintinių plaukus.

Visgi įtempiamas lubas retkarčiais rekomenduojama nuvalyti bei dezinfekuoti. Tačiau tai išties patogu ir lengva padaryti. Blizgioms luboms valyti rekomenduojama naudoti švelnią šluostę ir langų valiklį, o likusių rūšių luboms valyti naudokite tiesiog vandeniu suvilgytą švelnią šluostę.

Kalbant apie šio tipo lubų įrengimą, jos sumontuojamos vos per 1-2 dienas, o jas montuojant beveik visiškai nesusidaro šiukšlių. Todėl nesibaiminkite. Įtempiamomis lubomis galėsite džiaugtis greitai ir išties ilgai!

Įtempiamos lubos gali būti labai greitai sumontuojamos, o jų kaina išties patraukli. Tai vienareikšmiškai geriausia ir viena iš ilgaamžiškiausių investicijų į jūsų interjerą.