Vestuvės Prancūzijoje

Upmariages – vestuvės Prancūzijoje, vestuvių planavimas, tai puiki išeitis jei norite, kad Jūsų šventės būtų originalios ir nepakartojamos. Mes pasistengsime, kad suorganizuotos vestuvės, vestuvės užsienyje, asmeninės šventės, jubiliejus, gimtadienis Prancūzijoje paliktų didelį įspūdį visam gyvenimui.
Turime puikių idėjų ir norime, kad Jūsų vestuvės paliktų neišdildomus prisiminimus tos dienos, kai prasidėjo nuostabi dviejų žmonių pasaka. Esame išrinkę nepakartojamų vietų, kurios šventei suteikia romantikos. Mes pasiruošę Jūsų vestuvių ceremoniją surengti viloje su baseinu, nuo kurios atsiveria stulbinantis vaizdas į spindinčią jūrą, arba atviroje jūroje, privačios jachtos denyje. Savo įspūdingumu nenusileidžia vestuvės Prancūzijos Provanse, kur tyvuliuoja, nerealaus grožio levandų žiedų jūra ir užburiantis jų kvapas. Septynių pilių slėnyje Liuksemburge, 17 amžiaus pilyje, kurią juosia didžiulis išpuoselėtas parkas su barokiniu terasiniu sodu, fontanais ir statulomis. Ir tai tik kelios vietos iš daugelio kur Jūsų meilės šventė- vestuvės, Vestuvės Prancūzijoje, Prancūzijos žydrojoje pakrantėje išliks ilgai atmintyje.
UPmariages pasiruošę išpildyti kiekvieną smulkmeną. Mes pasirūpinsime koordinavimu, dekoru, floristika, maistu, muzika, transportu ir pramogomis. Vestuvės Prancūzijoje, neoficiali jų ceremoniją, vedamos lietuvių ir anglų kalbomis.
Galbūt artėja vestuvių metinės, jubiliejus, šeimos šventė, gimtadienis, pasipiršimas. UPmariages visada pasiruošę ateiti į pagalbą ir pasirūpinti švente.
Maloniai kviečiame užsukti į mūsų svetainę. Čia rasite visą informaciją apie mus, apie mūsų teikiamas paslaugas – www.upmariages.com