Mikroautobusų nuoma – sparčiai populiarėjanti transporto paslauga

Kuomet taip išsvajotos atostogos pasibeldžia į namus, laikas pradėti jas planuoti. Daugelis lietuvių gulėjimą prieš Turkijos saulę iškeičia į savaitės ilgumo atostogas po Europą. Nors lėktuvu keliauti galima kur kas greičiau, tačiau vis labiau populiarėjanti mikroautobusų nuoma skatina lietuvaičius pasiryžti jų gyvenimo kelionei. Nors žodis mikroautobusai leidžia transporto priemonę traktuoti kaip nedidelę, tačiau priešingai, šiuolaikinės šio tipo transporto priemonės pasižymi erdvumu. Jei išsiruošėte ilgai kelionei, galite būti ramūs, kadangi ekonomiškumas ir komfortas – autobusiukų sinonimas. Taigi griebkite krepšį ir pirmyn į kelią!

Mikroautobusas ar lėktuvas?

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje plėtojasi sparčiau nei avialinijų ar traukinių teikiamos paslaugos. Tam įtaką daro keli veiksniai. Pirmiausia, keliauti autobusiuku yra kur kas pigiau, nei lėktuvu. Šiuolaikiniai europietiški mikroautobusai pasižymi degalų taupymo rėžimais. Pačios priemonės nuoma taip pat nėra brangi. Vidutiniškai mikroautobuso kaina parai būna iki 60 eurų. Dalinant ant  8-ių žmonių, juk tai juokinga suma! Keliauti šia priemone kur kas patogiau nei lėktuvu, nes galima pačiam planuotis kelionės maršrutą, aplankyti tas šalis kurios alsuoja mums nebūdinga kultūra, susipažinti su nuostabia Europos, ar jūsų pageidavimu net pasaulio, gamta.

Galbūt geriau automobilis?

Iššūkių mėgėjai dažnai renkasi lengvąją transporto priemonę, kadangi keliavimas ja suteikia daugiau adrenalino nei įprasta. Tačiau kuomet atostogauti ir geriau pasaulį pažinti sumąsto daugiau nei penki žmonės – vieno automobilio neužtenka. Taip pat, kuomet keliaujama pilna lengvąja mašina, dažnai tenka atsisakyti dalies daiktų, nes jie paprasčiausiai nebetelpa. Mikroautobusai talpina iki ir nuo dešimties žmonių: pasirinkimas platus, kokio pageidaujate – tokį ir gausite. Nepaisant to, lieka nemažai vietos daiktams, tad galite būti tikri, jog neteks miegoti po atviru dangumi, gerti upelio vandenį ir keliauti apsisiautus medžio lapais. Visa reikalinga technika ir daiktai lengvai tilps kartu su jumis! Taigi, mikroautobusų nuoma padeda keliauti linksmai, draugiškai ir, žinoma, pigiai.

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje taip sparčiai populiarėja, jog atsižvelgdama į tai rinka siūlo vis didesnį pasirinkimą. Nuo tokių autobusiukų, kurie skirti keliauti specialiai į kalnus ar po smėlynus iki tokių, kurie savo išvaizda pribloškia kiekvieną, o jų pagrindinė funkcija – keliauti netoli, tačiau su trenksmu.

Straipsnis paruoštas pagal – https://hotel-prague.us